Sindi ka një mesazh për Locon pas largimit të tij nga ‘Përputhen’

Loco u largua nga “Për’puthen” për shkak të një postimi thumbues për Antonelën, që i kushtoi shtrenjtë, ndërsa para se të largohej u përqafua edhe me Sindin.

Loco për Sindin pati deklaruar se do të ishte vetëm për të në emision.

Ndërkohë Sindi, pas largimit, ka bërë një postim në rrjete sociale duke ia bashkangjitur një fotografi të tyre dhe duke shprehur hapur mbështetjen për Elvisin.

Përmes këtij postimi ajo ka treguar se zgjedhja e saj e vetme në program mbetet Murati, sepse tashmë ka hequr dorë nga Elvisi. Ajo i ka uruar këtij të fundit që së shpejti të gjejë atë që meriton.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT