Nuk ndalet Sinani, publikon edhe një tjetër këngë.

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Ushtria e Kosovës”, shkruan lajmi.net.

Këtë projekt, artisti vendosi ta sjell vetëm në versionin audio, për terstin dhe muzikën e së cilës u kujdes Arsim Bunjaku.

Orkestrimin e këngës e bëri Florent Boshnjaku, ndërsa e këndon në mënyrën më të mirë, siç di gjithmonë Sinani.

Ndryshe, orë më parë, këngëtari publikoi edhe baladën “Dreqi e marrtë”. /Lajmi.net/