Sinan Vllasaliu publikon këngën e re “Jeta lamsh”

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e tij të ri.

Vllasaliu gjatë ditës së sotme ka lansuar këngën e re “Jeta lamsh”. Këtij projekti i është bashkangjitur videoklipi.

Muzika dhe orkestrimi i këngës është bërë nga ‘Wirusi’, ndërsa teksti është shkruar nga Ghulo.

Projekti i fundit këngëtarit ishte para gjashtë muajsh ‘Dashni’./Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT