Si vdiq 12 vjeçari Blerim Behrami nga Frashëri i Mitrovicës? (Video)

 

Në një pusetë erdhën ta shuajnë vapën Blerim Behrami bashkë me vëllanë dhe tre shokë.

Por, ata nuk ishin në dijeni se thellësia e ujit arrin deri në 5 metra, njofton Klan Kosova.

Pasi hynë të gjithë së bashku, nga balta nuk arriti të dalë 12 vjeçari nga Frashëri i Mitrovicës.

Me ta parë rrezikun, vëllai i Blerimit, Flamuri dhe shokët e tij, vrapuan ta lajmërojnë policinë për ndihmë, por ndërkohë 12 vjeçari ndërroi jetë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT