Si u rrahën Rama dhe Braçe në ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996.

Nga pamjet duket qartë Rama me hundën e dhunuar dhe Braçe me të nxira në fytyrë.

“Viti 1996. Kryeministri dhe zëvendëskryeministri, njëri publicist dhe aktivist, tjetri kandidat për deputet ditën e zgjedhjeve 26 maj 1996. Kjo është dhunë, kaq!

Po ka dhe ca ditë, do flasim prapë”, shkruan Braçe.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT