‘Si nëpër filma’, shikoni propozimin që i bëri partneri Fjolla Morinës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, prej ditësh është duke shijuar një udhëtim luksoz në Maldive, me partnerin e saj, Fisnik Syla.

Ky i fundit, duket se ka zgjedhur datën e 18 marsit, për t’i propozuar martesë këngëtares së njohur, me të cilën është në lidhje prej kohësh

Ka qenë vet këngëtarja Morina, ajo e cila ka publikuar disa fotodhe video nga momenti i propozimit, i cili duket të ketë ndodhur para një peisazhi bregdetar.

“Dhe unë thash PO”, shkroi Fjolla, teksa ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale Faecbook dhe Instagram.

Lidhja e Fisnikut dhe Fjollës u bë publike vitin e kaluar, ndërsa janë komentuar shumë për diferencën e madhe në moshë, pasi Fjolla është 11 vite më e madhe se Fisniku.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT