Si është të kesh një vjehërr si Sali Berisha, flet reja e tij

Modelja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, prej vitesh është në lidhje me djalin e ish-kryeministrit dhe ish-presidentit të Shqipërisë, Sali Berishës, Shkelzen Berisha.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa tregohet shumë e afërt me ndjekësit e saj, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram ku pyetja e cila mori vëmendjen ishte për Sali Berishën.

Si është si vjehërr Sali Berisha“, ishte pyetja për të cilën nuk hezitoi të përgjigjej Armina.

Dikush me të cilin ke qejf të bisedosh pasi përveçse është dëgjues i mirë, kur flet të mëson shumë gjëra të reja mbi historinë, artin, etj”, ka qenë përgjigja e saj./GazetaBlic/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT