“Shyqyr Zotit”, zbardhet biseda mes İbrahim Tatlıses dhe ish-gruas së tij pas aksidentit

Deklarata e parë për gjendjen shëndetësore të legjendës së muzikës, Ibrahim Tatlises, erdhi nga ish-bashkëshortja e tij, Ayşegül Yıldız.

Yıldız tha se vajza e saj Elif Ada nuk ishte në veturë kur ndodhi ky aksident.

“Sapo fola me Ibrahim Beun në telefon, shyqyr që është mirë. Vazhdon puna e largimit nga vendi ku mbeti i bllokuar në automjet. E lashë vajzën time, Elif Ada, me tezen në Bodrum dhe u ktheva në Stamboll. Kur mora vesh lajmin për këtë aksident, për pak më mori jetën. Shyqyr zotit vajza ime nuk ishte në makinë”./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT