Shqiptari kur godet, godet fort. Ja si ia humbi busullën kundërshtarit! (FOTO)

Kur të godet shqiptari, të godet fuqishëm dhe të plason për dysheme. Njëjtë veproi edhe Sefer Seferi, boksieri shqiptar nga Maqedonia, i cili e fitoi të shtunën meçin me Laszlo Hubert, shkruan Zëri.

Në fakt, Halit Nezaj e ka dërguar një fotografi, ku shihet boksieri hungarez që ka përfunduar poshtë litarit nga goditjet e Seferit, në meçin e zhvilluar në Burgdorf të Zvicrës, për ta fituar titullin WBF-Intercontinental. /Zëri/

Image
- Advertisement -

MË TË FUNDIT