Shqiptarët ia hedhin valles në Suedi, para ndeshjes së Kosovës

Tifozët e Kosovës, “Dardanët” kanë bërë atmosferë në Suedi para ndeshjes.

Ata kanë filluar të hedhin valle dhe po këndojnë këngën “Besa Besë”, transmeton Indeksonline.

Përkundër që ndeshja zhvillohet në Suedi, pritet që në stadium të ketë shumë tifozë të Kosovës.

Kosova s’ka shumë gjasa për kualifikim por sonte në 18:00 synojnë befasinë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT