Shqipja “plas bombën”, thotë se Tea ka qenë në lidhje me Beartin: Do t’i griset velloja nuses

Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët.

Shqipja sapo ka publikuar edhe një postim në Instagram e cila si pikësynim ka Tean.

Ajo tha se ka fakte për një raport si çift mes Teas dhe Beartit kur ky i fundit ka qenë pjesë e emisionit.

“Për këdo që ka dyshime çifti i vërtetë prapa skenave, por nuk dua të nxjerr foto private”, tutje Shqipja shton se sonte do publikoi diçka që sipas saj ia vlen pritja.

Ndryshe, sonte do jetë në transmetim “Përputhen Prime” që do diskutohet për debatet dhe të pathënat e javës së kaluar në emision.

Po ashtu, është bërë e ditur se Tea dhe Andi sot do të largohen nga emisioni si çift dhe do të vazhdojnë njohjen jashtë programit.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT