Shqipëri-Zvicër, kush luajti më mirë sipas Henrys

 

Legjendari Thiery Henry e ka velërsuar lartë paraqitjen e Shqipërisë në duel me Zvicrën.

Sipas tij Shqipëria luajti më mirë, dhe ka rikutuar edhe një herë se Franca nuk ka kundërshtar të lehtë në grup./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT