Shqipëri – Maqedoni, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

Shqipëria dhe Maqedonia do të përballen, sonte nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për botërorin ‘Rusia 2018’.

Kombëtarja shqiptare shihet si favorit absolut në përballjen me Maqedoninë sipas bastoreve sportive, shkruan Gazeta Express.

Fitorja e kuqezinjve ka kuotën 1.67 euro, derisa fitorja e Maqedonisë është kotuar me koeficientin 6.50. Ndërsa, Barazimi ka kuotën 3.40.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT