Shpikja e fundit e të riut nga Drenasi (VIDEO)

Jemi në kohën kur bujqit janë duke e korrur misrin, dhe më pas për të vazhduar me të mbjellurat vjeshtore.

E një djalosh i ri nga Gllanasella e Drenasit, Leutrim Lladrovci, ka ndërtuar një paisje e cili ia lehtëson punënë me misrin dhe pasulin, shkruan DrenicaPress.

Drenicapress sjell video se si shihet duke punuar kjo pasije…

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com