Shpërthim i fuqishëm te Rruga e Burgut, qytetarët vrapojnë të alarmuar

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pak më parë në katin e 13-të një pallati te Rruga e Burgut ne Tirane.

Paraprakisht dyshohet të ketë qenë një bombulë gazi ajo që ka shpërthyer, ndërsa banorët e pallatit ku është dëgjuar zhurma e fuqishme kanë dalë të alarmuar.

Menjëherë drejt vendngjarjes është nisur policia dhe autoambulanca.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT