Shorteu për stinorin 2016/17, KF Drenica e nis si vendas

 

Është bërë hedhja e shortit për Kampionatin e ri të Superligës dhe Ligës së Parë

KF Drenica stinorin e ri e nis në duel me Lirinë e Prizrenit.

Ndeshja do të luhet më 20 gusht prej orës 17:00 në stadiumin e qyetit “Bajram Aliu”./Drenicapress.info/

Xhiroja e parë:

Gjilani-Trepça ‘89

Feronikeli- Besa

Ferizaj-Hajvalia

Drenica- Liria

Prishtina-Llapi

Trepça-Drita

- Advertisement -

MË TË FUNDIT