Shokuese, shokët tallen me 15 vjeçarin që po mbytet (VIDEO)

Kjo është një video shokuese, në të cilën shihen momentet e fundit të një 15 vjeçari, i cili po luftonte për jetën në Hunan të Kinës. përmes imazheve ne shikojmë se si vetëm një bashkëmoshatar i është ofruar për ta ndihmuar 15 vjeçarin, ndërkohë që të tjerët që qëndronin në breg dëgjohen duke qeshur.

15 vjeçari i cili u përpoq që të shpëtonte veten duket se nga të tjerët është parë si një lojë që ai po pwrpiqej të bënte dhe kjo i ka kushtuar jetën.

Policia e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes ka shoqëruar në polici të gjithë personat që ndodheshin aty, dhe po hetojnë shkaqet e ndodhjes së kësaj ngjarje raporton “Daily Mail”.

https://www.youtube.com/watch?v=naGD2QF3acU

- Advertisement -

MË TË FUNDIT