Shokohet Barça: Arsenali fillon bisedimet me Dybalan

Sipas gazetarit më të njohur sa i përket transferimeve të lojtarëve, Gianluca di Marzio, mësojmë se Arsenali ka filluar bisedimet për të transferuar Dybalan.
Gazetari i njohur italian, Gianluca di Marzio ka thënë se Arsenali ka filluar bisedimet me pronarin e Palermos, Maurizio Zamparinin.

Në këtë bisedë është folur rreth një transferimi të mundshëm të Dybalas te Arsenalit.

Dhe, ky është një lajm mjaft shokues për Barcelonën, e cila deri vonë ka kryesuar garën për të transferuar këtë lojtar.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT