Shokët dhe shoqet e të vrarit Eron Agaj mesazhe të dhimbshme në Facebook (Foto)

Shokët dhe shoqet e të vrarit sot në Parkun e Qytetit në Prishtinë, Eron Agaj, ngushëllojnë atë përmes Facebookut. Shumë prej tyre kanë postuar fotografi të tij duke i uruar të pushojë në paqe

Vdekja e tij erdhi menjëherë pasi u plagos me armë zjarri në Parkun e Qytetit të Prishtinës, shkruan Gazeta Express.

Shikoni postimet e shokëve dhe shoqeve të tij:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT