Shnajderin po e kërkon klubi i madh italian

 

Mesfushori holandez, Wesley Shnajder, mund ta lërë Galatasarayn në janar dhe të transferohet në Itali, ku më parë ka luajtur me Interin.

Kësaj radhe ai mund të luaj me kundërshtarin më të madh të Interit, Juventusin.

Sipas La Gazeta Dello Sport, Juve është e interesuar për shërbimet e holandezit, dhe një ofertë e mirë në drejtim të klubit turk mund ta bind klubin nga Stambolli që ta lërë të lirë asin e saj./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT