Shkodran Mustafi zëvendësuesi i Ramosit te Reali?!

 

Sergio Ramos nuk e ka vendosur ende të ardhmen e tij dhe sezonin e ri mund edhe të mos jetë galaktikë. Në anën tjetër Reali nuk po rrinë duarkryq dhe po punon për të gjetur zëvendëseusin e  tij.

Sipas asaj që shkruan AS, Reali ka piketuar katër mbrojtës dhe në mesin e tyre është edhe Shkodran Mustafi. Kurse tre tjetër janë Bonuci, Otamendi dhe Koscielny.

Ramos mund të transferohet të Manchester United, që janë të gatshëm të shpenzojë shumë të madhe parash për ta bërë të vetin mbrojtësin spanjoll./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT