Shkëputet Juve, plus 11 nga Roma (video)

 

Juventusi ka shënuar fitore minimale ndaj Sasulos me rezultat 1-0.
Golin e fitores dhe të tre pikëve me vlerë kampioni e shënoi Paul Pogba tetë minuta para fundit të takimit.
Pepe e dërgoi një top në drejtim të Pogbas, ky i fundit e rregulloi për mrekulli për ta goditur fort në drejtim të portës së Sasuolos.
Pas javës së 26-të, Juve arrin në kuotën e 61 pikëve, 11 më shumë se Roma në vend të dytë.

https://www.youtube.com/watch?v=VmUNe6bbPhY

- Advertisement -

MË TË FUNDIT