Shikoni momentin e rënies së lisit në Prishtinë ku humbi jetën 30 vjeçari (VIDEO)

Një 30 vjeçar nga Podujeva, gjeti sot vdekjen, kur një lis në Prishtinë, siç shihet thyhet dhe bie mbi një veturë.

Veç kësaj, edhe një grua tjetër mbeti e lënduar anise është jashtë rrezikut për jetë.

Në disa pamje të publikuara nga Telegrafi, mund ta shihni momentin kur lisi thyhet dhe i tëri bie sipër automjetit të parkuar duke zënë edhe një hapësirë tjetër, përcjell klankosova.tv.

Video Player

- Advertisement -

MË TË FUNDIT