Shikoni çfarë po bëjnë me vetura kosovarët para ndeshjes Finlandë – Kosovë (VIDEO)

Qindra bashkë atdhetarë janë përkujdesur që të mirëpresin në mënyrën më të mirë Përfaqësuesen e Kosovës në ndeshjen ndaj Finlandës.

Ata në mënyrë të organizuar kanë lëvizur në rrugët e Turkut, me flamuj të Kosovës, e po ashtu nuk mungonin edhe flamujt kombëtar.

Ndeshja mes Finlandës dhe Kosovës, fillon nga ora 20:45, shkruan Lajmi.net.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT