Shikojeni supergoditjen e Roger Federer (video)

 

Të dielën pasdite, gjatë turneut të ATP Ëorld Tour 250 series në tenis, i pakrahasueshmi Roger Federer ka bërë një lëvizje që ka lënë me gojëhapur publikun.

Përballë Philipp Kohlschreiber ai e ka goditur topin duke e kaluar raketën pas shpinës. Kundërshtari e ka humbur paksa toruan dhe e ka humbur lojën. Për më shumë shihni pamjet.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT