Shikojeni këtë art të italianëve (video)

 

Italianët kanë mposhtur belgët me golat e Xhakerinit dhe të Peles. Secili gol më I bukur se tjetri. Secili asistim më i bukur se tjetëri!

Golin e parë italianët e shënuan në minutën e 30-të. Një pasim i Bonuccit nga rreth 50 metra u konkretizua në gol nga Xhakerini.

Golin e dytë Axurët e shënuan në fund të takimit me Pele pas asistimit të Candrevas./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x4ecsb1_sport

https://www.dailymotion.com/video/x4g7bap_graziano-pelle-goal-belgium-vs-italy-0-2_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT