Shikojeni kë i ka takuar Shkodran Mustafi në SHBA (Foto)

Shkodran Mustafi po vazhdon të qëndroi në SHBA. Mbrojtësi shqiptar pas një edicioni fantastik që kaloi me Valencian, po vazhdon të shijoi udhëtimin në vendin më të fortë në botë., Amerikën.

Mustafi ka patur një takim të veçantë sot duke takuar dy legjendarë. Mustafi është takuar me legjendarin Argjentinas, ish kampion bote me Argjentinën, dhe me sulmuesin e famshëm spanjoll, David Villa, ish kampion i Botës me Spanjën.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT