Shfrytëzon YouTube-n për t’u mësuar, rezultatet janë mahnitëse (Video)

Adilyn Malcolm ka mësuar vallëzimin dupstep vetëm duke shikuar video në kanalin Youtube.

12 vjeçarja e ka përdorur internetin për të shikuar miliona video të këtij lloj vallëzimi, në mënyrë që edhe ajo të mësojë, transmeton lajmi.net

Ajo u ka dhënë mesazh të gjithëve që internetin mund ta shfrytëzojnë për të arritur atë që duam, vetëm duhet vullnet dhe përkushtim.

Shikojeni videon e mëposhtme dhe mësoni se si ka arritur të jetë një profesioniste në dupstep.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT