Shënon Kosova, shikojeni golin (VIDEO)

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT