Shaqiri: Jemi gati të mundim më të fortët

Shaqiri është i bindur në forcat e skuadrës së ti, u shpreh  gjatë konferencës për shtyp.
Krahas sfidës së fundjavës kundër Napolit shqiptari ka folur edhe për sfidën kundër Volsfburgut.
“Në këtë pikë të sezonit i vetmi objektiv që na ka mbetur është Europa Ligë. Nuk është e lehtë pasi shorti na ka hedhur një ndër skuadrat më të forta, Volfsburgun, por jam i bindur që mund t’i kalojmë”, ka thënë Shaqiri.
Shaqiri ka qenë në një formë shumë të mirë që kur ka ardhur te Interi dhe ka bërë gola vendimtarë.
- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com