Shakohoxha zbulon një talent të MC Kreshës

Programi “Shiko kush luan” veç argëtimit është kthyer tashmë edhe në një vend ku shpesh zbulohen gjëra që nuk i dinim për personazhet e njohur.

Një moment i tillë ka qene edhe një rrëfim i sinqertë i Mc Kreshës përpara se të vendosej në sfidë me Shakohoxhën.

“Kur kam qenë i vogël kam patur pasion të madh futbollin por për shkak të një dëmtimi u detyrova ta le”.

Kresha shtoi se ka qenë në pozicionin e portierit dhe mesa duket këtë histori e dinte edhe komantatori dhe gazetari i njohur Dritan Shakohoxha i cili i bëri një dhuratë të veçantë artistit nga Kosova.

Një bluzë me numrin 23 të portierit Strakosha dhe dorezat e tij. Kresha u vendos në rolin e portierit ndërsa Shakohoxha duhej të shënonte gol.

Lexo edhe: Gazetarja e njohur sportive tregon se cili nga futbollistët shqiptarë ka flirtuar me të

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT