Sevilla-Juventus, dy gola dhe karton i kuq (video)

Sevilla dhe Juventusi kanë barazuar pas pjesës së parë në 1-1.

Të parët në epërsi kaluan vendasit me golin e Pareja.

Loja mori kthesë kur Sevilla mbeti me një lojtar më pak, pasi Vasquez u ndëshkua me karton të kuq.

Në minutat shtesë të pjesës së parë Juve barazoi nga penaltia me golin e Marchisios./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x532e9z_sport

https://www.dailymotion.com/video/x532gra_sport

https://www.dailymotion.com/video/x532hrp_claudio-marchisio-goal-sevilla-1-1-juventus-cl-22-11-2016_sport

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT