Sevdai Radogoshi feston sot ditëlindjen, kjo është mosha e humoristit

Sevdai Radogoshi është një ndër humoristet më të njohur.

Data e sotme është mjaft e rëndësishme për aktorin e njohur shqiptar.

Sevdai apo ndryshe I njohur si ‘Qumili’ ,është një ndër aktoret më të dashur për publikun i cili njihet mjaft shumë për rolin e tij.

Ai sot ka mbushur plot 63 vite jetë dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet të një postimi të bërë në rrjete sociale.

“Sot me 26 02 21 i mbusha 63 vjet”, shkroi humoristi në mbishkrimin e fotografive të publikuara.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT