Sërish aksion i policisë në Likoc të Skenderajt, arrestohen tre persona

Sërish Policia e Kosovës ka intervenuar në fshatin Likoc të Skenderajt, për bastisjen e një lokali, pasi në të organizoheshin lojëra të fatit, shkruan Drenica Press.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës në një raport të saj, thuhet se: Gjatë kontrollit në një lokal janë takuar tre të dyshuar meshkuj  kosovarë duke zhvilluar lojëra të fatit. Si prova materiale janë sekuestruar  katër TV, një shtëpizë, një tastierë dhe një printer kompjuteri. Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT