Sende të shpërndara, makina të shkatërruara dhe fëmijë të tmerruar, FOTO dramatike nga aksidenti i mëngjesit të sotëm (FOTO)

Një aksident masiv ku u përfshinë 3 automjete ndodhi mëngjesin e sotëm në Gjadër të Lezhës ku si pasojë mbetën të plagosur rëndë 4 persona.

Pamje nga vendngjarja dëshmojnë tmerrin e përjetuar nga aksidenti i rëndë, që vjen në radhën e shumë të tjerëve këtë verë, e cila ka rezultuar e përgjakshme sa i përket ngjarjeve në rrugë.

Presonat e plagosur u nisën me urgjencë drejt siplatit të traumës në Tiranë, pasi kishin marrë dëmtime të rënda nga aksidenti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT