Sejdi Hoxha mbledh degën e partisë: Jemi të gatshëm për rimëkëmbjen e shtetit

Kryetari i degës së PDK-së në Drenas, Sejdi Hoxha ka zhvilluar një takim me shtabin zgjedhor dhe kryetarët e nëndegëve të Drenasit.
Hoxha i cili është edhe kandidat për deputet ka theksuar se jemi të gatshëm dhe të motivuar për rimëkëmbejn e shtetit me 14 Shkurt, transmeton DrenicaPress.

Fitorja ka emër PDK!,- shkruan Hoxha.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT