Sarandë: Pronarët e picerisë i ngacmojnë të dashurën dhe sulmojnë me thikë turistin

Një sherr banal ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Sarandë, që mund të kishte pasur një fund tragjik nëse persona të tretë nuk do të kishin ndërhyrë.

Ngjarja ka ndodhur në një piceri në rrugën Turizëm-Kanali i Çukës.

Ora News raporton se sherri ka ndodhur mes pronarëve të picerisë dhe klientit, turist shqiptaro-zviceran.

Mësohet se pronarët e picerisë i kanë ngacmuar të dashurën turistit, shtetase angleze dhe më pas e kanë kërcënuar me thikë.

Ky medium ka publikuar edge edhe videon nga momenti i ngjarjes, ku dëgjohen të bërtitura dhe fjalë banale.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT