Samsung vjen me një laptop të ri

Kompania e njohur botërore, Samsung, ka bërë publikuar specifikat e laptopit më të ri nga kjo kompani. Ky laptop pritet të prezantohet në ngjarjen CES 2015.
Ky laptop vjen më një dizajn mjaftë tërheqës dhe peshon 950 gram. Ekrani i tij është 12.2 inç, procesori Intel Core M, 2GB RAM, 256 GB hapësirë të brendshme, operon me Windows 8.1. Ajo që po ashtu e shquan këtë laptop është se bateria e tij zgjat deri në 8 orë si dhe ka mundësin Ultra Power Saving.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT