Sami Lushtaku vazhdon tubimet në Prekaz

Ish-kryetari i Skenderaj, Sami Lushtaku po vazhdon tubimet e tij para zgjedhore në fshatin Prekaz.

Ai sonte ishte në konakun e familjes Fazliu, që është në Prekaz të Epërm, transmeton Indeksonline.

“Sonte në konakun e familjes Fazliu në Prekaz të Epërm. Kënaqësi si gjithmonë! SL”, u shprehë Lushtaku.

Duke e parë se në Kosovë do të ketë Zgjedhje Lokale dhe Nacionale vitin e ardhshëm, atëherë Lushtaku po përgatitet për to.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT