Sami Lushtaku në Vitak të Skenderajt: Jemi të bashkruar për fitoren e PDK-së (FOTO)

Po vazhdojnë takimet me qytetarë nga të gjithë përfaqësuesit e partive politike në kohën kur pritet të të filloj edhe zyrtarisht fushata zgjedhore 2021, shkruan Drenica Press.

Gjatë ditës së sotme kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku ka takuar banorët e Vitakut, ku tha se jemi të bashkuar për fitoren e PDK-së.

Lushtaku tha se: “Sot në Vitak duke bashkëbiseduar me qytetarët tanë të kësaj pjese. Vitaku gjithmonë ka dëshmuar mbështetjen për PDK-në. Edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vitaku do të votojë për rimëkëmbjen e shtetit! SL

Imazhi mund të përmbajë: 5 njerëz, njerëz të ulur dhe E brendshme

- Advertisement -

MË TË FUNDIT