Sami Lushtaku mobilizon Skenderajin: “Më të mobilizuar se kurrë për fitoren e radhës të PDK-së”

Kryetari i PDK-së në Skenderaj ka mobilizuar strukturat e partisë para zgjedhjeve të 6 tetorit.

Në takimet e zhvilluar sot në Skenderaj prezente ishte edhe ish-deputetja e legjislaturës së kaluar, Ganimete Musliu, shkruan Indeksonline.

Dega e PDK-së në Skenderaj gjatë ditës ishin në takime në fshatrat Runik dhe Kilnë e Epërme dhe Klina e Mesme.

Po ashtu Lushtaku ka qenë edhe në qytetin e Drenasit.

Në postimet e tij kryetari i PDK-së në Skenderaj tha se PDK pa dyshim do të jetë fituese e zgjedhjeve të 6 tetorit. /Indeksonline/

Image may contain: 4 people, people sitting and crowd

Image may contain: 4 people, crowd and indoor

Skenderaji me fshatra të tërë pa rrymë, KEDS tregon arsyet e reduktimeve

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com