Kandidati për kryetar të Skenderajt, Sami Lushtaku nga PDK, ka zhilluar një takim me rininë e PDK-së, ku mori përkrahje të fuqishme, shkruan Drenica Press.

Lushtaku tha se: “Rinia është motorri i PDK-së. Plot energji e motiv në mbështetje të platformës sonë për zhvillimin e Skenderajt. Rinia është e tashmja dhe e ardhmja e qytetit por edhe e shtetit të Kosovës!/DRENICA PRESS/