Sami Kurteshi, lidhe qenin! (Foto/Video)

Vikendin shumë qytetarë të Prishtinës e shfrytëzojnë për t’u relaksuar në parkun e Gërmisë.

Shumë prej tyre madje frekuentojnë këtë park në orët e hershme të mëngjesit, shkruan lajmi.net.

Në mesin e tyre është edhe deputeti i Vetëvendosjes, Sami Kurteshi.

Ky i fundit pothuajse në çdo shëtitje në Gërmi ka pas vetes edhe qenin e tij.

Qeni i Kurteshit vrapon nëpër parkun e Gërmisë pa mbrojtësen që zakonisht u vendoset qenve, e madje nuk është as i lidhur.

Lajmi.net ka siguruar disa fotografi dhe video ku qeni i deputetit të VV-së rrezikon edhe qytetarët që kalojnë këndej pari.

Shikoni pamjet. /Lajmi.net/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT