Pas intervistimit të Kadri Veselit nga Specialja ka reaguar edhe këngëtari Sabri Fejzullahu, shkruan GazetaBlic.

Këngëtari ka publikuar një fotografi të Veselit ku ka shkruar se është me të.

“Gjithmonë me Ty dhe me luftën tënde. Për lirin ton, për lirin e fëmijëve, nipave e mbesave”, ka shkruar ai./GazetaBlic