Sa i madh Klopp, sot në mëngjes e bëri edhe këtë

Jurgen Klopp dje e pati ndarjen në fushë me lojtarët dhe tifozët e Borusia Dortmund. Lamtumira e tij ishte spektakolare, por edhe mjaft emocionuese.

Megjithatë Klopp nuk e kishte ndarjen e tij të fundit dje. Ai sot në mëngjes i ka thirrur të gjithë lojtarët e tij në zhveshtoren e Dortmund ku edhe është ndarë. Klopp me të gjithë është përqafuar dhe për të gjithë ka patur nga një porosi.

Porosia kryesore e tij thuhet se ka qenë që lojtarët të qëndrojnë këtu sepse nuk bën të tradhëtohet kjo skuadër.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT