Rrokulliset traktori me dru, lëndohen dy persona

Dy viktimat meshkuj kosovarë derisa ishin duke u kthyer nga pylli me traktor, goma e rimorkios kishte dalë nga rruga dhe kishte krisur, ku rimorkio e traktorit ishte rrokullisur duke dal nga rruga.

Në rimorkio të traktorit të mbushur me dru ishin dy viktimat, ku gjatë rrokullisjes se rimorkios kishin pësuar lëndime trupore.

Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Rasti ka ndodhur të dielen në fshatin Brezne të Dragashit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT