Rrjedhin fotot e para të LG G4

Ajo që është vlerësuar nga shumë njohës të teknologjisë së telefonave, theksuan se modeli i ri nga LG, G4 do të përballet me një konkurrencë të vështirë, për shkak të sukseseve të mëdha që shënuan Apple dhe Samsung me modelet më të reja.
LG G4 do të prezantohet  me 28 prill. Për këtë version kanë qarkulluar disa foto ku duket se ky model do të ketë pjesën e pas prej lëkure si dhe do të ketë mundësi të zgjedhje në disa ngjyra.
Besohet se do ketë një ekran 5.5 inc QHD ISP, bateri me kapacitet 3,000mAh, procesor Qualcomm Snapdragon 810 me 3GB RAM.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT