Rritje enorme e rasteve me koronavirus, presidenti Thaçi nuk e respekton asnjë rekomandim nga IKSHP

Ndonëse dita e djeshme shënoi rekord të të prekurve dhe viktimave të shënuara si pasojë e COVID-19, i pari i vendit duket se nuk brengoset fare.

Ai ka postuar një fotografi në Facebook, teksa shihet që s’ka as dorëza, as maskë e as respektim të distancës, raporton Gazeta Blic.

Në Komoran, me familjet e Ymer dhe Skënder Alushanit. Familja Alushani dha kontribut të shquar për çlirimin e atdheut. Kosova kudo ka heronjtë e lirisë dhe pavarësisë. Lavdi e përjetshme gjakut të të rënëve! HTH”, ka shkruar Thaçi.

Për më shumë, këto janë fotografitë që ai ka postuar:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT