Rritja e çmimit të naftës, Getinjo i vendos drynin kapakut të rezervuarit

Kosova si shumë vende të tjera, është duke u përballur me ngritjen e çmimit të naftës.

Pas kësaj situate, ka pasur shumë reagime nga shumë fytyra publik.
Edhe reperi kosovar, Getinjo ka reguar sot në rrjete sociale pas shtrenjtimit të karburanteve.

Mbrëmë pati një ironizim për ata të cilët po ankohen për shtrenjtimin e naftës dhe benzinës, e sipas reperit vazhdojnë e rrijnë në kafe.

Tani ai publikoi një tjetër imazh ku shihet se veturës luksoze i ka vendosur drynin te kapaku i rezervuarit.

“Krrrkkk”, ka shkruar reperi duke bërë me dije që tani nuk ka llogari ta mbush veturën.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT