Rrihet reperi kosovar nga dy persona? |Video

Në bazë të një videos në qarkullim, dyshohet se K Albo është kapur në një konflikt fizik.

Në një video që është duke qarkulluar në rrjetet sociale dyshohet se reperi K Albo është rrahur nga dy persona të panjohur, shkruan lajmi.net.

Video është xhiruar në një vend të panjohur dhe nuk ka ende konfirmime nëse personi i rrahur është K Albo.

Në videon e publikuar, ‘reperi’ shihet fillimisht duke shkëmbyer fjalë me një person deri në momentin kur eskalon situata dhe grushtat fillojnë të flasin. /Lajmi.net/

https://youtu.be/YcZA3JRPs2M

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT